Original Art
Showing 449 - 458 of 458 results
Thunderbird Interior Original Concept Car Art
| Genre | Concept Car Art |
|---|---|
| Artist | Ken Dowd |
| Year | 1972 |
| Size | 18" x 24" |
Transformation Truck Concept Art
| Genre | Concept Car Art |
|---|---|
| Artist | Ken Vendley |
| Year | c. 1959 |
| Size | 23" x 11" |
Van Concept Design by Michalak
| Genre | Concept Car Art |
|---|---|
| Artist | Bill Michalak |
| Year | c. 1960s |
| Size | 27" x 20" |
